Anulată
Anunț de participare
Achiziție utilaje/echipamente/dotări care nu necesită montaj, inclusiv active necorporale in cadrul Proiectului: Îmbunătățirea Infrastructurii Educaționale Universitare La Centrul Universitar UBB Reșița-Prioritatea 1, Cod Smis 2021: 312190
- Număr anunț
- CN1078699
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 656.095 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1145659
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 155062-2025
- Documentație de atribuire
- DF1239266
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 656.095 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop, Stație încărcare, tablete | 421.488 RON | Anulat | — |
| 2 | Multifuncționale si camera documente | 18.443 RON | Anulat | — |
| 3 | Display-uri si ochelari VR | 79.907 RON | Anulat | — |
| 4 | Imprimanta 3D si scaner 3D | 19.998 RON | Anulat | — |
| 5 | Desktop all in one + retelistica | 116.259 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL CUI RO 14967959
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.