Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat

SERVICII DE PROIECTARE SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE PERIOADA DE EXECUTIE A LUCRARILOR AFERENTE OBIECTIVULUI DE INVESTITII: „Reabilitare termica pentru cresterea eficientei energetice a cladirii Primariei Municipiului Brad,, Titlu apel: C5-B2.2.a-555

Număr anunț
CN1059655
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
BOGDAN RADU ARHITECTURA SRL (CUI 38573838)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.845,20 RON
Valoare atribuită
180.000 RON 8,6% sub estimat
Data publicării
14.09.2023 14:01
Anunț de atribuire
CAN1117502
Termen limită
05.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190441

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

180.000 RON

din 196.845,20 RON estimat 8,6%

Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 16.845,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.