Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Materiale de unică folosință necesare ambalării

Număr anunț
CN1078680
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
Furnizor / câștigător
SANIPACK DISTRIBUTION SRL (CUI 29297121)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.461,53 RON
Valoare atribuită
34.110 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
07.03.2025 10:34
Anunț de atribuire
CAN1147912
Termen limită
14.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1239137

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 34.461,53 RON Adjudecat: 34.110 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Boluri, caserole, tăvițe și tacâmuri 14.945,91 RON S.C. SANIPACK DISTRIBUTION SRL S.R.L. 34.110 RON
2 Cutii pizza 9.055,58 RON
3 Pahare, palete, paie 10.460,04 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

34.110 RON

din 34.461,53 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 351,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.