Atribuită Anunț de participare

Role si ghirlande de role pentru benzi transportoare si utilaje miniere de cariera

Număr anunț
CN1078675
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
AXA COMPANY SRL (CUI 6661397)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.135.645 RON
Valoare atribuită
1.135.155 RON
Data publicării
07.03.2025 09:56
Anunț de atribuire
CAN1148548
Termen limită
08.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1238984

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Asociați 1

Valoare atribuită

1.135.155 RON

din 1.135.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.