Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Acord cadru furnizare alimente
- Număr anunț
- CN1078663
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.072.744 RON
- Valoare atribuită
- 2.877.120 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154185
- Termen limită
- 11.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 155676-2025
- Documentație de atribuire
- DF1239095
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239095.pdf
- Formulare .doc.p7s
- Lista cantitati.pdf.p7s
- Model AC si CSV.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 3.072.744 RON Adjudecat: 2.877.120 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lapte si produse lactate | 1.650.000 RON | — | |
| 2 | Carne de pasare | 547.200 RON | Alexgold Distribution SRL,MATRA S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD | 529.200 RON ↓3,3% |
| 3 | Carne de porc si vita | 599.064 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD,MATRA S.R.L. | 587.520 RON ↓1,9% |
| 4 | Produse morarit | 19.680 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD | 1.760.400 RON |
| 5 | Peste | 256.800 RON | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL CUI RO 26521290
Valoare atribuită
2.877.120 RON
din 3.072.744 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 195.624 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.