Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul: „Reabilitare și modernizare DJ 301A în localitatea Glina, județul Ilfov”

Număr anunț
CN1059660
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.229.399 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
16.09.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1173164
Termen limită
24.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 180-564282
Documentație de atribuire
DF1190385

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Subcontractanți 3
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
UNITIP GLOBAL SRL CUI RO30372855
Asociați 2
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Terți susținători 1
BDP CONSTRUCT SRL CUI 33764349
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 27.229.399 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 27.229.399 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.