Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Echipamente pentru Laboratorul de Microelectronica și Nanotehnologii
- Număr anunț
- CN1059678
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI 10274437)
- Cod CPV
- 38342000-4 · Osciloscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278.319 RON
- Valoare atribuită
- 229.740 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1119755
- Termen limită
- 23.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 181-567044
- Documentație de atribuire
- DF1190561
Documente
Documentația de atribuire
- 02_Aviz_CTE_Laborator_MicroNano_Neag.pdf.p7s
- 07_ModelContract_FURNIZARE_eUT4ALL-PNRR.docx.p7s
- 08_FOR~1.P7S
- Caiet de sarcini_ Laborator_MicroNano.pdf.p7s
- FisaDate_DF1190561.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTEK ELECTRONICS SRL CUI RO 10274437
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MDM STANDARD SRL CUI RO 11451006
Valoare atribuită
229.740 RON
din 278.319 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 48.579 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.