Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat

"LUCRĂRI DE REABILITARE DRUMURI, REȚEA DE ILUMINAT PERIMETRALĂ ȘI ÎMPREJMUIRI ÎN CAZARMA 2866 MAMAIA SAT"

Număr anunț
CN1078720
Autoritate contractantă
Ministerul Apărarii Naționale - Unitatea Militară 02311 Constanța (CUI 48253059)
Furnizor / câștigător
CREATIVE DESIGN ENGINEERING S.R.L. (CUI 44448325)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.952,60 RON
Valoare atribuită
148.000 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
10.03.2025 08:11
Anunț de atribuire
CAN1160608
Termen limită
24.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1238981

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

148.000 RON

din 155.952,60 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 7.952,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.