Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Proiectare si executie„ASFALTARE DRUMURI LOCALE IN COMUNA COZMENI, JUDETUL HARGHITA”

Număr anunț
SCN1131438
Autoritate contractantă
Comuna Cozmeni (CUI 14597953)
Furnizor / câștigător
ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600.126,15 RON
Valoare atribuită
5.579.890,76 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
18.09.2023 14:15
Anunț de atribuire
SCNA1098441
Termen limită
09.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190668

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
GARDEN PROIECT SRL CUI RO 18285644
Asociați 2

Valoare atribuită

5.579.890,76 RON

din 5.600.126,15 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 20.235,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.