Atribuită Anunț de participare

Achiziție servicii de implementare sistem IT digitalizare SAJ Maramureș (hardware, software și formare profesională) PNRR – PII.C7.I3.2

Număr anunț
CN1078781
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
OVES ENTERPRISE S.R.L. (CUI 35011410)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.826.224,21 RON
Valoare atribuită
2.826.224 RON
Data publicării
12.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152189
Termen limită
15.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
161382-2025
Documentație de atribuire
DF1239313

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
FOMCO GPS S.R.L. CUI RO31036918
HIBRID-IQ S.R.L. CUI 39272027
Terți susținători 1

Valoare atribuită

2.826.224 RON

din 2.826.224,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.