Anulată Anunț de participare

Contract lucrări de execuție (5 loturi) pentru obiectivele de investiții: Locuinţa protejată Neagra, Locuinţa protejată Stejarul, Locuinţa protejată Floarea , Locuinţa protejată Ticoş si Centrul de zi Tasca, în cadrul proiectului : “DAR – Dăruim Acces la Reabilitare ", Convenția de finanțare nerambursabilă nr.10981/16.12.2019

Număr anunț
SCN1131505
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Cod CPV
45215200-9 · Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.867.598,68 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
19.09.2023 13:39
Anunț de atribuire
SCNA1093438
Termen limită
12.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190744

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 6.867.598,68 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Executie lucrari de construire "Locuinţa protejată Neagra" 1.376.060,27 RON Anulat
2 Executie lucrari de construire "Locuinţa protejată Stejarul" 1.368.205,04 RON Anulat
3 Executie lucrari de construire „Locuinţa protejată Floarea" 1.342.756,10 RON Anulat
4 Executie lucrari de construire "Locuinţa protejată Ticos" 1.395.072,32 RON Anulat
5 Executie lucrari de construire "Centrul de zi Tasca" 1.385.504,95 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.