Atribuită
Anunț de participare
Lucrări suplimentare la investiția: Reabilitare, modernizare, extindere și dotare Casa de cultură Bartok Bela, în Orașul Vlăhița, Județul Harghita
- Număr anunț
- SCN1131470
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- VIADUCT SRL (CUI 6682608)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950.120,12 RON
- Valoare atribuită
- 949.667,31 RON
- Data publicării
- 19.09.2023 08:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1094424
- Termen limită
- 05.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1190624
Documente
Documentația de atribuire
- 1 - ARHITECTURA-semnat.ZIP.p7s
- 2 - ELECTRICE-semnat.ZIP.p7s
- 3 - AVIZE-semnat.ZIP.p7s
- 3 - VENTILARE-semnat.ZIP.p7s
- 7 - REFERATE-semnat.ZIP.p7s
- 9 - LISTE DE CANTITATI-semnat.ZIP.p7s
- Audit Energetic Bartok Bela-semnat.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica Bartok Bela-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1190624.pdf
- Formulare si model_Contract_VLAHITA-semnat.docx.p7s
- Studiu geo-semnat.pdf.p7s
- Studiu topo-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Valoare atribuită
949.667,31 RON
din 950.120,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro