Atribuită Anunț de participare

Acord Cadru Servicii Reparatii si Intretinere Echipamente de Radiologie - Imagistica

Număr anunț
CN1078887
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280.592 RON
Valoare atribuită
1.286.834 RON
Data publicării
14.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150290
Termen limită
17.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
168128-2025
Documentație de atribuire
DF1239533

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 1.286.834 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 servicii de reparatii si intretinere echipamente de radiologie… S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. 490.896 RON
2 servicii de reparatii si intretinere echipamente de radiologie… MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 699.840 RON
3 servicii de reparatii si intretinere echipamente de radiologie… SIEMENS HEALTHCARE SRL 71.954 RON
4 servicii de reparatii si intretinere echipamente de radiologie… CORTECH MED S.R.L. 24.144 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
BLUE SCREEN SRL CUI RO 13726529
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.286.834 RON

din 1.280.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.