Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE CONSUMABILE PENTRU ANATOMIE PATOLOGICA

Număr anunț
CN1078855
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480.360 RON
Valoare atribuită
480.360 RON
Data publicării
12.03.2025 16:37
Anunț de atribuire
CAN1147035
Termen limită
22.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1239513

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

480.360 RON

din 480.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.