Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
EXECUTARE CONDUCTĂ DE REFULARE CU STAȚIA DE POMPARE, B-DUL HENRI COANDĂ (PASAJ CFR), MUNICIPIUL SATU MARE
- Număr anunț
- SCN1131549
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- MARCO OAŞ S.R.L. (CUI 40985610)
- Cod CPV
- 45232440-8 · Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244.400 RON
- Valoare atribuită
- 241.766,93 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2023 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1096349
- Termen limită
- 03.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1190861
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCO OAŞ S.R.L. CUI 40985610
Valoare atribuită
241.766,93 RON
din 244.400 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 2.633,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.