Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Consumabile interfata pacient
- Număr anunț
- CN1059925
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.157.600 RON
- Valoare atribuită
- 62.083.200 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2023 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119687
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 186-582775
- Documentație de atribuire
- DF1191222
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1191222.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL CUI RO 26950950
Valoare atribuită
62.083.200 RON
din 62.157.600 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 74.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.