Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat
Execuție lucrări pentru proiectul „Extindere rețea de canalizare în localitatea Dumbrăvioara, comuna Ernei, jud. Mureș”
- Număr anunț
- SCN1131801
- Autoritate contractantă
- COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
- Furnizor / câștigător
- PROBICONS SRL (CUI 14471008)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.187.116,41 RON
- Valoare atribuită
- 7.822.098,59 RON 14,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2023 17:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1098638
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191451
Documente
Documentația de atribuire
- 01 Proiect Tehnic_1_1.pdf.p7s
- 02 Proiect Tehnic_1_2.pdf.p7s
- 03 Proiect Tehnic Lista cu cantitati.pdf.p7s
- 04 Proiect Tehnic Piese desenate.pdf.p7s
- 06 Modele formulare.docx.p7s
- 07 Model contract de lucrari.pdf.p7s
- 08 Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- 09 Caietul de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1191451.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PROBICONS SRL CUI RO 14471008
Asociați 1
VERDI INDUSTRIAL CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 26060812
Subcontractanți 1
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGO TERM INVEST SRL CUI 14014189
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CRITERIA INC S.R.L. CUI 26360232
Asociați 1
ACSA SA CUI RO 199958
Subcontractanți 1
SUBTRANSCON SRL CUI RO10527220
Valoare atribuită
7.822.098,59 RON
din 9.187.116,41 RON estimat
14,9%
Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 1.365.017,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.