Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat

Furnizare instrumente muzicale.

Număr anunț
SCN1131788
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
RITMO T IMPORT EXPORT SRL (CUI 5273036)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359.000 RON
Valoare atribuită
296.016,95 RON 17,5% sub estimat
Data publicării
25.09.2023 12:23
Anunț de atribuire
SCNA1094408
Termen limită
06.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191266

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 359.000 RON Adjudecat: 296.016,95 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Oboi 67.000 RON APERTO IMPORT EXPORT S.R.L. 52.716,95 RON ↓21,3%
2 Fagot 212.000 RON RITMO T IMPORT EXPORT 198.300 RON ↓6,5%
3 Contrabas 45.000 RON Eufonia Music Store 45.000 RON
4 Chitara bas 35.000 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

296.016,95 RON

din 359.000 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 62.983,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.