Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executie lucrari la obiectivul de investitii ,,INFIINTARE CENTRU DE COLECTARE DESEURI PRIN APORT VOLUNTAR IN ORAS VANJU MARE, JUDETUL MEHEDINTI”

Număr anunț
SCN1131775
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL (CUI 29170569)
Cod CPV
45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.586.001,68 RON
Valoare atribuită
2.584.438,98 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
25.09.2023 10:21
Anunț de atribuire
SCNA1095719
Termen limită
12.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191283

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
CIV GROUP SRL CUI RO 13636329
Subcontractanți 1
IMSATIE DROBETA SRL CUI RO 13473426
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 1
ELTRIX SRL CUI RO 17969431

Valoare atribuită

2.584.438,98 RON

din 2.586.001,68 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.562,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.