Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

Reactivi de laborator compatibili cu analizorul de biochimie POC SMT 120 si analizorul automat de biochimie DXC 700

Număr anunț
CN1059936
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
CHG MEDICAL INTERNAŢIONAL SRL (CUI 33192751)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396.703,20 RON
Valoare atribuită
337.342,88 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
25.09.2023 08:41
Anunț de atribuire
CAN1117482
Termen limită
25.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191273

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 396.703,20 RON Adjudecat: 337.342,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru analizor biochimie POC SMT 120 240.000 RON CHG Medical International 200.000 RON ↓16,7%
2 Reactivi compatibili cu analizorul automat de biochimie DXC 700 156.703,20 RON BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC S.R.L. 137.342,88 RON ↓12,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

337.342,88 RON

din 396.703,20 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 59.360,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.