Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat

Contract de furnizare Licență Blancco sau echivalent

Număr anunț
CN1060023
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
TRYAMM TRADING CONSULTING SRL (CUI 3900945)
Cod CPV
48782000-3 · Pachete software pentru managementul stocarii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.470,58 RON
Valoare atribuită
120.863 RON 31,5% sub estimat
Data publicării
26.09.2023 18:11
Anunț de atribuire
CAN1116996
Termen limită
27.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191593

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

120.863 RON

din 176.470,58 RON estimat 31,5%

Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 55.607,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.