Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat
Contract de furnizare Licență Blue Coat ProxySG SG-Enterprise sau echivalent
- Număr anunț
- CN1060022
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 48732000-8 · Pachete software pentru securitatea datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491.596,63 RON
- Valoare atribuită
- 421.800 RON 14,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2023 18:09
- Anunț de atribuire
- CAN1117503
- Termen limită
- 27.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191594
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 11973883
Valoare atribuită
421.800 RON
din 491.596,63 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 69.796,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.