Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat

Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului - “Reducerea riscului de infectii nosocomiale in Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Prof.Dr.PANAIT SIRBU”

Număr anunț
CN1079085
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.035 RON
Valoare atribuită
52.000 RON 25,8% sub estimat
Data publicării
19.03.2025 13:02
Anunț de atribuire
CAN1150008
Termen limită
28.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
177652-2025
Documentație de atribuire
DF1239941

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PECEF TEHNICA SRL CUI RO 8772898

Valoare atribuită

52.000 RON

din 70.035 RON estimat 25,8%

Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 18.035 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.