Atribuită
Anunț de participare
„Modernizare rețea stradală în localitățile Băla și Ercea, comuna Băla, județul Mureș”
- Număr anunț
- SCN1131823
- Autoritate contractantă
- Comuna Bala (CUI 4436836)
- Furnizor / câștigător
- PROBICONS SRL (CUI 14471008)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.794.066 RON
- Valoare atribuită
- 6.619.626,78 RON
- Data publicării
- 26.09.2023 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1096248
- Termen limită
- 23.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191358
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROBICONS SRL CUI RO 14471008
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASTOR COM SRL CUI RO 3445623
Valoare atribuită
6.619.626,78 RON
din 5.794.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro