Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat
Motorina standard (EN590) necesara instalatiilor de incalzire din Revizia de vagoane Bucuresti Basarab si Statia Bucuresti Basarab - SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1131822
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 193.760 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2023 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1095176
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191413
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DRAGON OIL STAR SRL CUI RO 6388379
Valoare atribuită
193.760 RON
din 210.000 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 16.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.