Anulată
Anunț de participare
Furnizare dotări specifice pentru cabinetul psihologic în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” pentru ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ECATERINA TEODOROIU” BRĂILA
- Număr anunț
- CN1079127
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Braila (CUI 17378940)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.740 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 20.03.2025 17:46
- Anunț de atribuire
- CAN1146128
- Termen limită
- 28.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 179887-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240104
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 18.740 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | echipament IT | 3.485 RON | Anulat | — |
| 2 | materiale didactice | 15.255 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.