Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,7% sub estimat

Manusi chirurgicale si Manusi examinare

Număr anunț
CN1079129
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.427.200 RON
Valoare atribuită
1.003.872 RON 70,7% sub estimat
Data publicării
20.03.2025 17:46
Anunț de atribuire
CAN1148873
Termen limită
25.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
181146-2025
Documentație de atribuire
DF1239986

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 1.003.872 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Manusi chirurgicale TZMO ROMANIA 384.000 RON
2 Manusi chirurgicale ortopedice ROMBIOMEDICA 43.872 RON
3 Manusi examinare TZMO ROMANIA 576.000 RON

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.003.872 RON

din 3.427.200 RON estimat 70,7%

Adjudecat la 29,3% din estimat · economie 2.423.328 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.