Atribuită
Anunț de participare
Mentenanța sistemului informatic SIRENE
- Număr anunț
- CN1079122
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- Dataware Consulting S.R.L. (CUI 27895927)
- Cod CPV
- 72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.227.524 RON
- Valoare atribuită
- 3.144.223 RON
- Data publicării
- 20.03.2025 17:46
- Anunț de atribuire
- CAN1147989
- Termen limită
- 25.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 179044-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240125
Documente
Documentația de atribuire
- CS si ST - SIRENE_semnat.pdf
- FisaDate_DF1240125.pdf
- Formulare - SIRENE_semnat.pdf
- Proiect Acord-cadru - SIRENE_semnat.pdf
- Proiect Contract subsecvent - SIRENE_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. CUI RO 27895927
Valoare atribuită
3.144.223 RON
din 2.227.524 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro