Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Consumabile pentru pacienti initiati anterior sau noi pe sisteme de automonitorizare continua a glicemiei si pompe de insulina, inclusi in Programul Naţional – DIABET ZAHARAT ( Kit de initiere )
- Număr anunț
- CN1079119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890.400 RON
- Valoare atribuită
- 876.554,88 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2025 17:45
- Anunț de atribuire
- CAN1151157
- Termen limită
- 23.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 179356-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240084
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru - CS -Consumabile DIABET.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240084.pdf
- FORMULARE - Consumabile DIABET.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 876.554,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile pentru pompa de insulina fara tubulatura la exterio… | — | — | |
| 2 | Sistem de automonitorizare : Kit de initiere constand in senzor… | — | DEYAN KRAFT MEDICAL | 426.554,88 RON |
| 3 | Sistem de automonitorizare : Kit de initiere constand in senzor… | — | MEDTRONIC ROMANIA | 450.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RSR RACHO RIBAROV S.R.L. CUI RO43337850
Valoare atribuită
876.554,88 RON
din 890.400 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 13.845,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.