Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat
SERVICII DE IMPADURIRI INTEGRALE LA OCOLUL SILVIC DABULENI- DOLJ
- Număr anunț
- CN1059949
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- L.V.M. SRL (CUI 18710922)
- Cod CPV
- 77231600-4 · Servicii de impadurire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.530,98 RON
- Valoare atribuită
- 234.996,26 RON 20,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117088
- Termen limită
- 01.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 188-586405
- Documentație de atribuire
- DF1191262
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
L.V.M. SRL CUI RO18710922
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CAD SYNERGY INVEST S.R.L. CUI RO40267725
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MOIEXIM 79 SRL CUI RO 17094794
Valoare atribuită
234.996,26 RON
din 294.530,98 RON estimat
20,2%
Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 59.534,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.