Anulată Anunț de participare

Achiziția de produse din categoria “PRODUSE LACTATE” destinate alimentației beneficiarilor din unitatile de servicii sociale din subordinea DGASPC PRAHOVA

Număr anunț
CN1079120
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163.753,20 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
20.03.2025 17:45
Anunț de atribuire
CAN1147237
Termen limită
28.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
181954-2025
Documentație de atribuire
DF1240154

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.163.753,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DIVERSE PRODUSE LACTATE(smantana,lapte,unt,etc) 512.550 RON Anulat
2 BRANZETURI 651.203,20 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.