Atribuită
Anunț de participare
Furnizare produse - ecograf Doppler color cu 4 sonde (cord, vase, abdomen și transesofagiană) – 1 bucată
- Număr anunț
- CN1060052
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390.000 RON
- Valoare atribuită
- 390.000 RON
- Data publicării
- 27.09.2023 12:36
- Anunț de atribuire
- CAN1120316
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191523
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini ecograf doppler.pdf.p7s
- FisaDate_DF1191523.pdf
- Formular contract furnizare produse .doc.p7s
- Formulare declaratii si acord asociere.doc.p7s
- Formular oferta.doc.p7s
- Formular propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
390.000 RON
din 390.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro