Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Achizitionare de carburant auto motorina euro 5 pe baza de comanda
- Număr anunț
- SCN1131929
- Autoritate contractantă
- Servicii Publice Locale SRL (CUI 27456085)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.800 RON
- Valoare atribuită
- 229.400 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2023 12:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1095174
- Termen limită
- 11.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191519
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARTOIL SRL CUI RO 30335504
Valoare atribuită
229.400 RON
din 236.800 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 7.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.