Atribuită Anunț de participare

Furnizare combustibil termic lichid pentru încălzire

Număr anunț
SCN1131895
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489.600 RON
Valoare atribuită
970.689,60 RON
Data publicării
27.09.2023 08:33
Anunț de atribuire
SCNA1096372
Termen limită
01.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191527

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

970.689,60 RON

din 489.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.