Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
„Renovare energetică, blocul B7, Str. Petru Rares, nr. 12, Mazepa I, Asociația de Proprietari nr. 151”- C5-A3.1-270 – execuție lucrari
- Număr anunț
- SCN1131892
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE CONSTRUCT SRL (CUI 22291326)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.451.932,73 RON
- Valoare atribuită
- 4.134.871,93 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2023 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1096986
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191520
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 DNSH.docx.p7s
- FisaDate_DF1191520.pdf
- HCL 241.pdf.p7s
- Model formulare + model contract .docx.p7s
- PT si autorizatie Bloc B7.part1.rar.p7s
- PT si autorizatie Bloc B7.part2.rar.p7s
- PT si autorizatie Bloc B7.part3.rar.p7s
- PT si autorizatie Bloc B7.part4.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PMS TOP CONSTRUCT S.R.L. CUI 37581484
Asociați 1
GM CONSTRUZIONI CUI RO 23793304
Valoare atribuită
4.134.871,93 RON
din 4.451.932,73 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 317.060,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.