Atribuită Anunț de participare

Proiectare și execuție lucrări pentru Renovarea energetică a clădirilor rezidențiale multifamiliale din Comuna Tarna Mare

Număr anunț
SCN1131981
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099.027,80 RON
Valoare atribuită
2.099.026 RON
Data publicării
28.09.2023 09:18
Anunț de atribuire
SCNA1095051
Termen limită
16.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191654

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 1
Subcontractanți 3
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203

Valoare atribuită

2.099.026 RON

din 2.099.027,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.