Atribuită
Anunț de participare
Instalatie de iluminat festiv
- Număr anunț
- SCN1131972
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- ARHITECTURAL DESIGN PROIECT SRL (CUI 28517270)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587.000 RON
- Valoare atribuită
- 586.800 RON
- Data publicării
- 28.09.2023 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1094697
- Termen limită
- 10.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191624
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ARHITECTURAL DESIGN PROIECT SRL CUI 28517270
Asociați 1
MK ILLUMINATION S.R.L. CUI RO 15856363
Valoare atribuită
586.800 RON
din 587.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro