Atribuită
Anunț de participare
Furnizare aeronava de scoala
- Număr anunț
- CN1079214
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- CRUISER AVIATION S.R.L. (CUI 39767581)
- Cod CPV
- 34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.250.000 RON
- Data publicării
- 24.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1147576
- Termen limită
- 24.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 185720-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240407
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRUISER AVIATION S.R.L. CUI RO39767581
Valoare atribuită
1.250.000 RON
din 1.250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro