Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat
Instalatie de ventilare si climatizare
- Număr anunț
- SCN1132103
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL (CUI 31364907)
- Cod CPV
- 39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357.142,86 RON
- Valoare atribuită
- 288.200 RON 19,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2023 13:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1095744
- Termen limită
- 13.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191919
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1191919.pdf
- Formular art 60.docx.p7s
- Formular de oferta tehnica.doc.p7s
- Formular mediu, social, relatii munca.doc.p7s
- Formular oferta financiara.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Specificatii tehnice Instalatie de ventilare si climatizare-signed.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL CUI 31364907
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. CUI 42543290
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROTEST SOLUTIONS S.R.L. CUI 45405594
Valoare atribuită
288.200 RON
din 357.142,86 RON estimat
19,3%
Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 68.942,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.