Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul REABILITARE ȘI MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC 148 COMUNA ROȘIA MONTANĂ, JUDETUL ALBA
- Număr anunț
- SCN1132101
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- FLOREA GRUP SRL (CUI 8273278)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.196.555,33 RON
- Valoare atribuită
- 5.025.470,05 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2023 13:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1097978
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191850
Documente
Documentația de atribuire
- 3. SemnatCaiet de Sarcini.pdf
- Draft de contract.pdf
- FisaDate_DF1191850.pdf
- Semnate Formulare.pdf
- Semnat expertiza.pdf
- Semnat parte scrisa DALI.zip
- Semnat planse DALI.zip
- Semnat studiu geo.pdf
- Studiu Topo-semnat.zip.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278
Terți + subcontractanți 1
AB ROUTE PROIECT SRL CUI 33089072
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Asociați 1
EXPERT PROIECT S.R.L. CUI RO14755026
Valoare atribuită
5.025.470,05 RON
din 5.196.555,33 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 171.085,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.