Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare echipamente accesoriii ale sistemului informatic PLS3

Număr anunț
SCN1132099
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
30122200-2 · Echipamente digitale de tiparit offset (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418.740 RON
Valoare atribuită
418.500 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
29.09.2023 13:54
Anunț de atribuire
SCNA1096434
Termen limită
10.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191881

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590

Valoare atribuită

418.500 RON

din 418.740 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.