Anulată Anunț de participare

Furnizare produse in cadrul proiectului Granturi pentru digitalizarea universităților - „UNART SMART

Număr anunț
CN1060105
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.256.885,16 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
30.09.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1118769
Termen limită
06.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 190-594322
Documentație de atribuire
DF1191767

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (13)

Estimat: 8.256.885,16 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente IT si accesorii 2.162.523,93 RON Anulat
2 Computere 1.104.329,94 RON Anulat
3 Monitoare procesare imagine 128.193,27 RON Anulat
4 Sisteme Cisco 1.566.474,71 RON Anulat
5 - Aparatură foto DSLR/MIRORLESS si accesorii 355.439,66 RON Anulat
6 Aparatură foto arhitectura si accesorii 833.538,91 RON Anulat
7 Videoproiectoare săli de curs 13.400,84 RON Anulat
8 Videoproiectoare aula si amfiteatre 421.786,56 RON Anulat
9 Scannere 80.486,45 RON Anulat
10 Imprimante laser 57.827,08 RON Anulat
11 Imprimante 3D, specialități 161.405,07 RON Anulat
12 Echipamente video și audio 445.751,09 RON Anulat
13 Platforme web 925.727,65 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ZEEDO MEDIA SRL CUI RO32062869
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.