Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare consumabile medicale
- Număr anunț
- CN1060172
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.017.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.017.000 RON
- Data publicării
- 01.10.2023 23:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117769
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 191-599435
- Documentație de atribuire
- DF1191852
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL CUI RO 34533881
Valoare atribuită
1.017.000 RON
din 1.017.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro