Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,2% sub estimat

Achizitia de echipamente medicale, dotari IT, mobilier medical si nemedical – 8 Loturi in cadrul proiectului „Reabilitare, extindere si dotare infrastructura Ambulatoriu Integrat din cadrul Spitalului Orasenesc „Sfânta Filofteia” Mizil, judetul Prahova” Cod proiect 127100

Număr anunț
CN1060165
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
INTEGRA MEDICAL BUSINESS S.R.L. (CUI 18315311)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.329.319,08 RON
Valoare atribuită
787.860,50 RON 66,2% sub estimat
Data publicării
01.10.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1117840
Termen limită
09.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 191-598150
Documentație de atribuire
DF1191942

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Estimat: 2.329.319,08 RON Adjudecat: 787.860,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Oftalmologie 279.745,15 RON LIAMED 186.783,30 RON ↓33,2%
2 ORL 400.637,07 RON Anulat
3 DERMATOVENEROLOGIE 130.502,66 RON Integra Medical Business 130.200 RON ↓0,2%
4 ECOGRAFE 470.877,20 RON PAPAPOSTOLOU S.R.L,Integra Medical Business 470.877,20 RON
5 DIVERSE ECHIPAMENTE 844.679,23 RON Anulat
6 MOBILIER MEDICAL 77.888,76 RON Anulat
7 MOBILIER NEMEDICAL 84.286,15 RON Anulat
8 ECHIPAMENTE IT 40.702,86 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
LIAMED SRL CUI RO 10188824
MEDFARM TRADING SRL CUI RO 5803531
TOTALMED SRL CUI RO 24577279
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
ARCMED NET SRL CUI 36221878
MEGATEHNIC SRL CUI 12531723
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Asociați 1
Subcontractanți 2
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

787.860,50 RON

din 2.329.319,08 RON estimat 66,2%

Adjudecat la 33,8% din estimat · economie 1.541.458,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.