Atribuită Anunț de participare

Prioritizarea circulației tramvaielor în municipiul Galați - proiectare și execuție

Număr anunț
CN1060151
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL (CUI 8018950)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.097.023,47 RON
Valoare atribuită
5.096.897,11 RON
Data publicării
01.10.2023 15:01
Anunț de atribuire
CAN1121542
Termen limită
06.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 191-599018
Documentație de atribuire
DF1191946

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

5.096.897,11 RON

din 5.097.023,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.