Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE IMPADURIRI LA OCOLUL SILVIC DABULENI- DOLJ
- Număr anunț
- CN1060147
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- L.V.M. SRL (CUI 18710922)
- Cod CPV
- 77231600-4 · Servicii de impadurire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.338.684,10 RON
- Valoare atribuită
- 6.695.525,72 RON
- Data publicării
- 01.10.2023 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1123726
- Termen limită
- 08.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 191-596599
- Documentație de atribuire
- DF1191926
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini ac Dabuleni.doc.p7s
- clauze contractuale AC Dabuleni.docx.p7s
- FisaDate_DF1191926.pdf
- Formulare.odt.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
L.V.M. SRL CUI RO18710922
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CAD SYNERGY INVEST S.R.L. CUI RO40267725
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FAMYLY FOREST SRL CUI 21166953
Valoare atribuită
6.695.525,72 RON
din 4.338.684,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro