Atribuită Anunț de participare

PROIECTARE SI EXECUTIE MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII DE IRIGATII DIN PLOTUL SPP9 DIN AMENAJAREA NEDEIA-MACESU, JUD. DOLJ

Număr anunț
SCN1132134
Autoritate contractantă
OUAI MACESU DE SUS (CUI 35774543)
Furnizor / câștigător
CASSAS SRL (CUI 20695140)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.642.477,33 RON
Valoare atribuită
5.641.945,25 RON
Data publicării
01.10.2023 11:27
Anunț de atribuire
SCNA1094193
Termen limită
17.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1191975

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CASSAS SRL CUI 20695140
Asociați 1
AL TRADING S.R.L. CUI RO 3440022

Valoare atribuită

5.641.945,25 RON

din 5.642.477,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.