Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Furnizare dotări pentru cabinet istorie în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru LICEUL CU PROGRAM SPORTIV.
- Număr anunț
- CN1079242
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.182 RON
- Valoare atribuită
- 44.614 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1152372
- Termen limită
- 29.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 188138-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240327
Documente
Documentația de atribuire
- 3.FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LOT 1 MOBILIER.pdf.p7s
- caiet sarcini lot 2 TIC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240327.pdf
- instructiuni.pdf.p7s
- model contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 49.182 RON Adjudecat: 44.614 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Valoare atribuită
44.614 RON
din 49.182 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 4.568 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.