Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Aparatura Medicala - Sistem HPLC la presiune joasă cu detector spectrometru de masa de tip triplucuadrupol şi kit analiză şi monitorizare substanţe active medicamentoase şi non-medicamentoase
- Număr anunț
- SCN1132138
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- Shimadzu Handelsgesellschaft mbH (CUI 18379608)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850.000 RON
- Valoare atribuită
- 850.000 RON
- Data publicării
- 02.10.2023 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1095672
- Termen limită
- 12.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1191908
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH CUI ATU 18379608
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Valoare atribuită
850.000 RON
din 850.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro