Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Lucrari de iluminat si alimentare cu energie electrica la obiectivul „Viabilizare zona de locuinte Ovidiu Balea, Timisoara”
- Număr anunț
- SCN1132250
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
- Furnizor / câștigător
- CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL (CUI 9315533)
- Cod CPV
- 45232000-2 · Lucrari auxiliare pentru conducte si cabluri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.307.246 RON
- Valoare atribuită
- 1.289.936,79 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2023 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1094675
- Termen limită
- 16.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1192103
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL CUI RO 9315533
Valoare atribuită
1.289.936,79 RON
din 1.307.246 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 17.309,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.